Zabudowa modulowa kontenerowa

PC Market firmy Insoft toż dużo podatny program, zarówno dla młodszego biznesu jak a dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy jest w wpływu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W miarę rozwoju firmy można uczyć ją o kolejne moduły. PC Market jest wdzięcznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez swoich konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszystkim czasie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci toż wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najgorsze ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile traktuje Ciż jeszcze wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program określi jaką ilość pieniędzy tworzysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić sporo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy weźmiesz spośród pomocy kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na własnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go teraz ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i popularny w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest przejrzysty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością widocznych na rynku urządzeń fiskalnych, a także każdego rodzaju sprzętem, który można napotkać w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.