Umowa o dzielo system informatyczny

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i stawianiu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W zależności od sposobie prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak również dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą różnić się między sobą w relacji czy jesteśmy do budowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i może z domem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii cieszą się coraz ogromniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z punktem gastronomicznym jaki nie ma żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą z najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest system POS. W znaczących miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak także takich, jakie w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy są sporo punktów gastronomicznych na placu całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Stanowi on właśnie skonstruowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i działalność na całych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie z tego, lub istnieje zatem jedna restauracja, bądź same sieć restauracji.

Na obecnym fragmencie celowo nie podamy firmy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klienci. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na połączonym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy również wszystkie zarządzanie gospodarką magazynową. W zależności z realizacji program może współpracować z terminalem dotykowym, a też z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowie małej albo na pojedynczym zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.