Programy komputerowe za darmo do pobrania

Obecnie prawie każdy zatrudniony na świecie posiada smartfona. Ich niska opłata i spokojna dostępność sprawiła, że pewny się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich praktyczność a dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że ten gatunek telefonu komórkowego jest miany także jako możliwość dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jeśli jesteśmy w dróg, i siła oraz ciężar naszego towarze nie pozwala na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że klienci z pasją personalizują swoje smartfony w obecny droga, by jednym kliknięciem przejść dostać się do bliskiej aplikacji albo też z łatwością wyróżniać się z przyjaciółmi i bliskimi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

I dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dzielenie się wrażeniami z wyprawy na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najodpowiedniejszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej cecha polega na tym, iż w momencie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest łatwa do pobrana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która zapewni nam rozwinięcie dodatku o kilka innych prac. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może wykonywać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa oraz do używania w systemie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dogodnego dla nas rodzaju drogi w zależności z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na tryb marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że zazwyczaj z łatwością znajdziemy ulicę do domu, ale również wskaże nam, gdzie najbliżej nas dostają się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesu, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest obecne to wręcz niezbędna aplikacja, gdy nie jesteśmy gruntownej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na nieco dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: pani nie prowadzące w zadowalającym stanie językiem angielskim mogą mieć kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to właśnie kropla w morzu dodatków wykonanych w stanie większym czy mniejszym z rozważają o rowerzystach. Oraz o ile zajmowanie ich ludziach jest jako daleko zbędne, tak uważamy, iż zainstalowanie trzech wyżej wymienionych może pokazać się bardzo funkcjonalne w dalszym użytkowaniu roweru.