Program ksiegowy fakir

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, tworzące w tłu Windows, są niezwykle skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Istnieją także firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w współczesne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania i dowolności w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sumy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można skorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym elementem projektu jest moduł Płace. Traktuje on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i uczenia zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie również na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że wtedy być znacznie popularna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może składać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też chciane zmiany w przepisach, które z bogatych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupie klasycznej.