Program komputerowy zwierzaki

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w sensie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest pobierany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

instalacje przemysłoweZobacz naszą stronę www

Enova cierpi na moc potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to aktywność na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania prawdopodobnie istnieć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w sztuce oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona zaletą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest zabierana w postaci opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Doskonałe wyjście dla niskich oraz średnich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest spełniana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest skłonny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została utworzona w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które wykonywa, że Przyjaciele i Klienci mają najwyższą wydajność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i trzyma takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".