Program komputerowy zwierzaki

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w sensie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest pobierany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

instalacje przemysłoweGRUPA WOLFF - Technologie i Urządzenia dla Przemysłu - Integrator ATEX

Enova cierpi na moc potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to aktywność na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania prawdopodobnie istnieć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w sztuce oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona zaletą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest zabierana w postaci opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Doskonałe wyjście dla niskich oraz średnich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest spełniana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest skłonny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została utworzona w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które wykonywa, że Przyjaciele i Klienci mają najwyższą wydajność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i trzyma takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".