Program dla sklepu

PC Market firmy Insoft to zwłaszcza podatny program, zarówno dla młodszego sklepu kiedy a dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy stanowi w terenu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wagę rozwoju jednostki można poprawiać ją o kolejne moduły. PC Market jest delikatnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez naszych klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla wielkich sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym sezonie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najprostsze ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile jest Ciż więcej wpłacić pieniędzy. W każdej chwili program określi jaką kwotę pieniędzy posiadasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz z uwagi kolektorów informacji. Sam i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na swym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Stworzony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Wykorzystuje go teraz ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i bezproblemowy w obsłudze, w nieświadom rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest czysty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych, a dodatkowo wszystkiego typie sprzętem, jaki można zauważyć w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.