Pc market napoli

Oprogramowanie PC-Market to oprogramowanie dedykowane dla sklepu. Współpracuje ono z grupą urządzeń takich jak : drukarki i kasy fiskalne, wagi, czytniki kodów, przyrządy do sprawdzania cen i mnóstwo nowych tego gatunku. PC-Market to dodatkowo system, dzięki któremu można stworzyć kilkadziesiąt raportów i analiz.

Oprogramowanie służące do zarządzania sklepu pozwoli zaoszczędzić czas, oraz ułatwi sporządzenie zamówienia bez przymusu chodzenia między półkami. Pomaga zarówno w wykonaniu szybkiego remanentu, jak i oferuje równie silne i gotowe wydrukowanie etykiet na półki i materiały.
Ułatwia szybkie znalezienie najgorzej i dokładnie wydających się towarów. Usprawnia prześledzenie dokładnej historii towaru, począwszy od wejścia na magazyn, aż do sprzedania tej sztuki.
Dzięki niemu można stwierdzić stan rozliczeń z partnerami, ilość niezapłaconych faktur i ilość nieodebranych pieniędzy.
Ułatwia podgląd tego, ile zarobił sklep. Program poda kwotę marży zorganizowaną przez sklep danego dnia na sprzedanych towarach, i z dni poprzednich.
Można zobaczyć stan kasy, w jakiejkolwiek chwili dowiedzieć się, ile pieniędzy winno być dzisiaj w kasetce kierownika sklepu oraz można zaoszczędzić na dużym sporządzeniu remanentu, co będzie żyło krócej dzięki współpracy z przenośnymi terminalami.
Terminale mogą pomóc również do wprowadzenia dostawy.
Plusem jest ponad szybki wydruk etykiet na półki i możliwość samodzielnego ich założenia. Podczas dostawy, program sam je wydrukuje dla innych produktów. Równie szybko i przyjemnie można przyłączyć metki do towaru. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych, wydruk 100 etykiet na materiały to rzecz kilku, kilkunastu sekund. Również zaoszczędzi się godzina na wprowadzaniu dokumentów dostaw, jeżeli dostawca da je poprzez Internet.

enova logowanieenova365 | Systemy ERP | POLKAS

Oprogramowanie PC-Market to rewelacyjne rozwiązanie dla sklepu. Ułatwia pracę, skraca jej przebieg oraz zwiększa jej właściwość. Oprogramowanie poleca się szczególnie istotnym firmom. Doskonałe ułatwienie pracy, co jest dużym plusem dla pracowników. Nie zawiera tutaj mowy o błędach, jakie może stworzyć zwykły człowiek, co w przypadku tego katalogu stanowi istotnym plusem.