Pakowarka proznica w przemysle gastronomicznym

Maszyna multivac c100 to pakowarka próżniowa przeznaczona dla małych i średnich przedsiębiorstw. Może być ona używana w różnego typu sklepach mięsnych, barach, restauracjach, firmach kateringowych, hotelach, szpitalach czy gospodarstwach agroturystycznych.

Typy pakowarek

Pakowarka jest prosta w użyciu, łatwa w utrzymaniu czystości. Urządzenie jest wykonane ze stali szlachetnej zapewniającej długą eksploatację. Dzięki niezawodnemu działaniu jest w stanie zapewnić bardzo powtarzalne wyniki pakowania. Pakowarki próżniowe są dostępne w dwóch typach. Pierwszy z nich to pakowarka komorowa. Proces odsysania powietrza odbywa się tutaj całkowicie wewnątrz urządzenia. Towar jest wkładany całkowicie do pakowarki. Dzięki temu proces jest szybki i powtarzalny. Cena worków próżniowych do tego typu pakowarki jest niska. Drugi typ pakowarki próżniowej to pakowarka listwowa. Tutaj produkt znajduję się na zewnątrz urządzenia. Do środka umieszczana jest tylko końcówka specjalnego worka. Dzięki temu możliwe jest zapakowanie towarów o gabarytach znacznie większych niż urządzenie. Niestety cena worków próżniowych dla tego rozwiązania jest znacznie większa niż dla pakowarek komorowych.

multivac c100

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/pakowarka_prozniowa_multivac_c100.jpg

Najważniejsze cechy pakowarki

Maszyna multivac c100 to pakowarka o budowie komorowej. Dostarczana na rynek przez firmę MULTIVAC, działającej na rynku od 1961 roku.
Najważniejsze cechy urządzenia:

  • bardzo dokładne ustawienia czasu odsysania i pakowania
  • ustawienia pakowania mogą zostać zapamiętane, co przekłada się na wysoką powtarzalność
  • łatwość obsługi poprzez klawiaturę foliowaną oraz możliwość precyzyjnej kontroli procesu odsysania powietrza przez szklany wziernik
  • niezawodność – wykonanie ze stali szlachetnej oraz wysokiej jakości pompy próżniowe
  • łatwość utrzymania czystości dzięki ergonomicznym kształtom, bez zakamarków gdzie potencjalnie może zbierać się brud i zanieczyszczenia
  • duża komora umożliwia stosowanie dużego spektrum woreczków i produktów do pakowania
  • niewielka masa – około 50 kilogramów
  • wydajność pompy na poziomie 12 metrów kwadratowych na godzinę.

POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl