Odpylacz piaskarki

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w budów worków filtracyjnych z drugich przedmiotów również o oryginalnym kształcie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim jest kłopot z nieczystym powietrzem dochodzącym w ciągu przemysłowym.

Bardzo przystępne - filtry modułowe, które przyjmowane są szczególnie w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dobro robią naszą karierę również przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej możliwości mamy zarówno wielkie części modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak również delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

nllkCEAG nLLK 08036/36 N | GRUPA WOLFF

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się wielką powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do suchych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z racji na naszą formę stanowią poważną przestrzeń filtracyjną.

Znacznie długa gama proponowanych odpylaczy pozwala nam optymalny dobór maszyny do spraw klienta. Więcej informacji o własnej ofercie można uzyskać na swej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są widoczne w klas przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej jednostce zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, oraz w terminie zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.