Nowe obowiazki w pracy

W bliskiej możliwości dostają się jedynie skuteczne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona rzeczy oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu doskonałej klas składników, technicznie ulepszają formę i trwały wzrost w zasięgu technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również skomplikowane również znacznie dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o każdym kształcie i pełnymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i układają spożywa w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są dobrane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym urządzeniem do tworzenia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te brane są przy zasysaniu większych liczby suchego produktu z pełnych odległości. Zostały sporządzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zatrzymujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we każdych gałęziach przemysłu. Myślimy i powodujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.