Krajalnica z regulacja predkosci

Urządzenie bizerba gsp-v więc nic dziwnego jak ręczna krajalnica grawitacyjna, która wyposażona pozostała w współczesne funkcjonalności. Jak sama nazwa wskazuje poświęcona istnieje w głównej wadze do cięcia wędlin oraz sera. Urządzona istnieje w jednoczęściową płytę oporową.

wdrożenie systemu informatycznego a kosztyOptymalizacja procesów biznesowych czyli jak obniżyć koszty w Twojej firmie? | Systemy ERP | POLKAS

Płyta ta jednocześnie jest kanał drenażowy oraz podwyższoną krawędź stołu. Dzięki temu żadne płyny nie są w kształcie ociekać na kasę i trwa zachowana czystość i pokój w miejscu pracy zgodnie z treściami bhp. Ostrzałka potrafi żyć bez problemów myta w zmywarce. Niniejsza krajalnica idzie na krojenie nie tylko już wspomnianych serów i wędliny, ale również ciała w szybkich dawkach. Podwyższone nóżki dają szansa łatwego czyszczenia terenów otrzymujących się pod krajalnicą. Precyzyjne krojenie zapewnione jest zbyt pomocą odpowiedniej gałki regulacji grubości. Dodaje ona możliwość krojenia kawałków wielkości 0 do 3 milimetrów. Średnica noża wynosi 330 milimetrów. Potrzebne zasilanie to 230 V. natomiast wymagana głębokość blatu wynosi 70 centymetrów od ściany.
Krajalnica bizerba gsp-v jest bardzo popularna w obsłudze, a jeszcze w profilaktyce również w czyszczeniu. Omawiany rodzaj krajalnicy z powodzeniem znajdzie zastosowanie w niewielkich i średnich placówkach handlowych, sklepach spożywczych czy mięsnych dodatkowo w gastronomii. Wyróżnia się dużo mniejszym zapotrzebowaniem na moc elektryczną niż pozostałe widoczne na placu krajalnice. W sposobie standby nie zużywa energii, a obudowa spowodowana jest z eloksalowanego aluminium.
Krajalnica jest nowoczesnym urządzeniem. Posiada gładką powierzchnię bez kantów, bez naroży. Jest urządzeniem praktycznie niezniszczalnym. Części składowe krajalnicy są bardzo dobre w demontażu. Sama krajalnica ukazuje się wysokim bezpieczeństwem i komfortem pracy.