Krajalnica tarczowa

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wielkość i wieloletnie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy i wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie wykonywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej jakości Krajalnica została zrobiona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i pracę maszyny. Artykuły z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze zwykli nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich żywotność. Pozostałe elementy zostały przeprowadzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica jest ponad wyposażona w określoną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego ale gdy ogląda się on w sytuacji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.