Krajalnica karbowana

Krojenie serów rodzi się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w zakładach z serami na miarę daje się mówić zupełnie co innego. Sery w relacje od gatunku, są inną konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba użyć mało bardzo energie, ale same sery bardzo podatne, wręcz łączące się do wielkości noża, nawet gdyby stanowi wówczas nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Poprzez ostatnie, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w porządek precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom siedzącym w handlach, które codziennie po często muszą kroić różne rodzaje serów w cienkie plastry dla indywidualnych klientów? Przede wszystkim, muszą korzystać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to produkt znacznie doskonałej klasy, przeznaczony do krojenia serów wszelkiego typie. Ma bardzo delikatne ostrze, które właśnie wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez powodu na konsystencję tego sera. Świadczy to, iż ta krajalnica potrafi w złym czasie pokroić ogromniejszą liczbę sera bez potrzeby wycierania powierzchni ostrza co kilka plasterków. Istnieje wówczas znacznie potrzebne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia niezliczonych miar serów różnych typów w bliskim czasie, czyli zwłaszcza w interesach. Coraz chętniej jednak kwalifikujemy się na zakup krajalnicy do swoich domów, ponieważ ujawnia się, że dużo chętnie przyjmujemy się wyręczać w działalnościach, które są konieczne, i które przysparzają nam wiele kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz dostać własną krajalnicę do sera, i wszelkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile akurat potrzebujesz z wszystkiego bloku sera! To silna oszczędność energii a samego sera, ponieważ ten odkładany w postaci całego bloczku będzie rozkładał się o wiele wolniej niż ser pokrojony w długie plasterki w sklepie.