Krajalnica enrico

http://erp.polkas.pl/program-finansowo-ksiegowy-czym-sie-sugerowac-przy-jego-wyborze/

Krajalnica maga 612p to dobre danie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do prostych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na mieszkanie jej w przejrzystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu drugi pracownik może stać szybko wdrożony w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i praktyczne do zbudowania w złym czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych sklepach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób materiałów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są te części zamienne w złych cenach. Urządzenie umieszcza się z wielu czynników, które potrafią stać wymienione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.