Kierunek rozwoju firmy budowlanej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz sklep w kajecie. W tym jednym, w którym wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Jednakże jego interes nie miał tylko efektów i artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo dobrej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formie?

Z usługą przychodzi firma Comarch, sam z najwyższych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku i udzielany przez niego wms program magazynowy. To unikatowe i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów oraz produktów. Umieszcza się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i wraz są świetne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę projektu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz dużych stanów, ustawiać miejsca dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To właśnie dodatki, do ważnego zadania, jakim jest wydawanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, oraz nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.