Jak zwiekszyc popularnosc naszej strony www

Zdecydowana większość osób, która ma własny serwis internetowy, po pewnym czasie zaczyna się zastanawiać jak zwiększyć grono odbiorców. Jest na to wiele sposobów. Jedne lepsze, drugie gorsze. Aby uniknąć tych drugich, przez które poświęcimy dużo czasu dla małego zysku, zaprezentuję skuteczne sposoby rozwoju strony www oraz jej promocji.

Dotarcie do zagranicznych klientów

Jedną z podstawowych możliwości jest dotarcie do osób z innych krajów. Aby tego dokonać musimy przede wszystkim dostarczyć im nasze treści w ich języku. Najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z usługi tłumaczenia stron www, dzięki któremu mamy pewność, że treść będzie odpowiadała oryginałowi. Nie musimy zakładać osobnej strony w innym języku. Najprostszym wyjściem będzie po prostu umieszczenie w jakimś widocznym miejscu na przykład flagi państwa, w którego języku można wyświetlić stronę. Po kliknięciu jej zmieni się tylko treść, wygląd pozostanie ten sam. Inwestycja ta na pewno się zwróci, kiedy rozszerzymy działalność.

tłumaczenia stron www

źródło: http://blog.lingualab.pl/wp-content/uploads/2015/04/2015.04.15_Powstan%C4%85-roboty-pomagaj%C4%85ce-przy-operacjach.jpg

Oczywiście rozsądnym posunięciem jest również zadbanie o to, aby nasz serwis łatwo było w sieci znaleźć. W tym celu należy zgłosić się do firmy pozycjonującej, która dzięki szeregowi działań zadba o to, aby osoby szukające treści podobnej do tej, zawartej na naszej stronie, trafiły do nas. Można również spróbować samemu jednak prawdopodobnie brak doświadczenia nie przyniesie oczekiwanych efektów.

Wyróżnij się!

Stron www w internecie jest coraz więcej i liczba ta ciągle się zwiększa, dlatego też musimy zadbać o to, żeby nasza się wyróżniała. Może warto zadbać o nową szatę graficzną. Elegancja i prostota przyciągnie użytkowników, którzy nie raz powrócą. Oczywistą rzeczą jest sprawdzenie czy strona wyświetla się prawidłowo pod najpopularniejszymi przeglądarkami. Korzystajmy ze statystyk, których dostarczy nam specjalny kod dodany do naszej strony. Dzięki temu dowiemy się z jakich krajów najczęściej zaglądają do nas zainteresowani, z jakiego systemu i przeglądarki korzystają. Dzięki tym danym będziemy mogli skupić się na największej grupie odbiorców oraz zastanowić się dlaczego w innych przypadkach nie osiągamy sukcesu.

Moim zdaniem powinniśmy zaufać ekspertom i zlecić im tłumaczenie, pozycjonowanie czy odświeżenie szaty graficznej naszej strony. My skupmy się tylko na tym co potrafimy robić najlepiej i dzięki czemu nasza strona odnosi sukcesy.


Biuro Tłumaczeń Lingua Lab
Piastowska 8A, 30-211 Kraków
12 350 59 20
http://www.lingualab.pl