Jak wspomoc dzial kadrowy w firmie

Symfonia kadry i płace to nowoczesny program wspomagający obsługę kadrowo – płacową firmy. W wersji 2016.  zastosowano w nim wiele zmian, dostosowujących działanie programu do aktualnych zmian w zakresie prawa pracy. Wprowadzono aktualne dane kadrowe na 2016 rok oraz zaktualizowano adresy urzędów skarbowych.

Dlaczego program kadry i płace jest niezbędny w firmie?

Aktualnie wiele firm konkuruje ze sobą na rynku oprogramowania księgowo- kadrowego. Współczesne kadry nie mogą bowiem przetwarzać danych pracowników w formie “analogowej”- czyli na papierze. Ilość informacji dotyczących jednego pracownika w ciągu ostatnich 10 lat bardzo wzrosła. Współczesny program kadrowy nie tylko ewidencjonuje plan urlopowy i jego bieżące wykorzystanie. Można w nim ewidencjonować choćby przebiegi samochodów na potrzeby rozliczenia kilometrówki, udział w obowiązkowych i wymaganych prawem pracy szkoleniach. Jednak są to dodatkowe elementy. Głównym zadaniem takiego programu jest obsługa płacowa firmy, rozliczenie wynagrodzeń, obliczenie podatków. Symfonia realizuje te zadania z powodzeniem. Dodatkowo służy do rejestrowania wszelkich zdarzeń związanych z pracownikiem, jak na przykład zwolnienia lekarskie, nieobecności. System pomoże w zaplanowaniu urlopów i ewidencji ich przebiegu. Nie jest konieczne papierowe tworzenie i przechowywanie wniosków urlopowych- wszystko może się odbywać całkowicie elektronicznie.

polkas-s1

ibard24 instrukcjaJak wyeksportować oraz zaimportować ustawienia operatora w programie Optima?

źródło: http://erp.polkas.pl/wp-content/uploads/2015/03/polkas-s1.jpg

Bezpieczeństwo i wsparcie techniczne

Wszystkie dane są bezpiecznie archiwizowane, a łatwy dostęp do nich umożliwia generowanie różnego rodzaju raportów. Symfonia kadry i płace z powodzeniem wspiera w codziennej pracy małe i średnie przedsiębiorstwa. Szczególnie zadowolone są osoby zarządzające działami personalnymi- działanie programu skutecznie ułatwia im pracę. Spośród wielu programów konkurencyjnych warto zdecydować się na Symfonię. Atrakcyjna cena to nie jedyna zaleta programu. Na uwagę zasługuje wsparcie techniczne dostępne telefoniczne oraz autorski system Any Desk. Wprowadzony przez producenta programu, zapewnia specjalny dostęp do pracowników serwisu online, gdzie osoba zwracająca się z problemem może udostępnić kontrolę nad swoim komputerem. Takie rozwiązanie pozwala na błyskawiczne i profesjonalne usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów, bez długotrwałego oczekiwania na pomoc techniczną. Jeżeli zależy nam na wysokiej jakości produkcie oraz atrakcyjnej cenie- wybierzmy symfonia kadry i płace.