Jak przebiega metoda in vitro

U kobiety po 30 roku bycia płodność spada z roku na rok coraz drastyczniej. Jeśli przez rok starań o dziecko zdrowej parze nie uda się trafić w ciążę warto na spokojnie zainteresować się dlaczego tak się dzieje. Początków prawdopodobnie istnieć mnóstwo a nie warto z razu panikować. Dobrze jest udać się do specjalistę pierwszego kontaktu, który wypisze skierowanie na badanie krwi i sprawdzania hormonalne dla obu partnerów.

Powodem niepłodności zapewne istnieć mała liczebność plemników u partnera, ich zły stan lub szereg nieprawidłowości u osoby. Niepokoić mogą nieregularne miesiączki lub brak bycia cyklu miesiączkowego.

http://drdepth.pl/pakowarki/kategoria-produktu/pakowarki-prozniowe-multivac/

Metoda in vitro
Dla wielu par muszących posiadać biologicznie nasze dziecko ostateczną nadzieją jest droga in vitro. Klinika in vitro przyjmie się leczenia niepłodnej pary, oceni jej stan zdrowia i procentowo oszacuje jakie są okazje na wydarzenie w ciążę. Jeśli szanse są niewielkie, być potrafi lekarz odradzi rozpoczynanie procedury in vitro. Warto wiedzieć, iż stanowi ona nie ale bardzo wykwintna i długa, ale także trudna dla osoby i dokładnie obciąża jej organizm. Jeśli natomiast lekarz oceni szanse starającej się pary pozytywnie, może toż istnieć droga jazda na stworzenie upragnionego dziecka. Poddanie się leczeniu trwa od kilku miesięcy do kilku lat a należy tu uzbroić się w cierpliwość

Przebieg leczenia
Najpierw kobieta poddana jest kuracji hormonalnej liczącej na kierunku zwiększenie ilości produkowanych komórek jajowych. Następnie, po paru miesiącach leczenia, w znieczuleniu zostaje pobrana komórka jajowa i dochodzi do zapłodnienia pozaustrojowego in vitro. Kolejnym odcinkiem jest wszczepienie zapłodnionej komórki na powrót do macicy, co dzieje się również w znieczuleniu. Teraz pozostaje tylko czekanie oraz życie świetnej opinie. Jeśli organizm kobiety nie odrzuci zapłodnionej celi i zarodek się przyjmie, po dziewięciu miesiącach para może spodziewać się wytęsknionego potomka. Jeżeli natomiast organizm kobiety odrzuci zapłodnioną komórkę jajową, procedurę trzeba będzie powtórzy po raz kolejny.