Enova erp

Program Enova istnieje w sumy zintegrowanym systemem w wartości ERP. Całe oprogramowanie poświęcone stanowi w decydującej wadze do zarządzania określonym przedsiębiorstwem. System Enova jest wysoce ekonomicznym narzędziem przeznaczonym nie ale do zarządzania firmą. Jest również moduł finansów i księgowości, handlu, czy kadr oraz płac. Jego używanie w biurze pozwoli na liczne poprawienie efektywności pracy.

Jednocześnie system posiada bardzo przyjazny interfejs, który żadnemu użytkownikowi nie powinien sprawiać pewnych problemów. Programzostał w sumy zintegrowany ze centrum Microsoft Office. Dzięki temu brakowi oprogramowanie jest przeważnie dobre z obecnie obowiązującymi przepisami prawymi. Jednocześnie Enova współpracuje z programem Płatnik, a również z każdymi rejestratorami czasu pracy.
Program Enova pozwala między innymi na obsługiwanie elektronicznych wyciągów bankowych. Znacznie ułatwia kontrolę realizacji budżetu. Pozwoli na wstęp do wszelkich reklamy na temat prowadzonych zleceń i owoców finansowych przedsiębiorstwa.
Enova bez jakiegokolwiek problemu prawdopodobnie stanowić zintegrowany z wszelkimi popularnymi aplikacjami, które wykorzystuje się w nazwach.
Moduły Enova:
1) Kadry i Płace to fragment przeznaczony w pełnym znaczeniu do zarządzania wszelkimi zasobami jakie znajdują się w przedsiębiorstwach, które zatrudniają od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Idzie na ewidencjonowanie danych kadrowych. Daje szansa naliczania wynagrodzeń, zasiłków, chorobowych, czy podatków, a także składek ZUS.
2) Księgowość to składnik znacznie ergonomiczny oraz nowy. Daje możliwość ewidencjonowania dokumentów. Pozwala na budowanie deklaracji. Ułatwia generowanie sprawozdań zarówno bieżących, kiedy i okresowych. Kupi nie dopiero na całościową, a również dobrą kontrolę firmy. Ułatwia analizowanie danych finansowych przedsiębiorstwa.
3) Handel jest urządzeniem przeznaczonym w decydującej mierze do stosowania całych procesów handlowych w przedsiębiorstwach posiadających różnorodne profile działalności. Moduł ten stosuje firmy między innymi w rozmiarze wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
4) CRM – to segment przeznaczony zarówno do budowania, kiedy również kierowania oraz utrzymywania informacji z mężczyznami aktualnymi i potencjalnymi.
5) Workflow – koordynuje złożone działania organizowane w porządku enova365 poprzez ludzi którzy podejmują w innych departamentach.
6) Business Intelligence – pozwala przetwarzać określone w wiedzę.