Ekran dotykowy przestal dzialac

GASTRO POS jest programem, który zezwala na bliską i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako daleko ciekawy system na zbycie gastronomicznym bawi się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w sztuki kelnerom również tymże samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo dobrej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz długotrwałych szkoleń, i bardzo prymitywna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z szeroką ofertą funkcji, bardzo dobro sprawdzi się w nie dopiero w krótkim, pojedynczym lokalu, lecz też w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom i modułom GASTRO POS stanowi wysoce podatnym systemem, jaki zachorujemy na zbycie. W relacje od profilu lokalu, lub stanowi zatem bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najpoważniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy kiedy również owocu jaki tworzy. W zależności od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on przystosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma dostęp do ludzi opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z zespołami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.