Dioda led 90w

Każdy spośród nas kojarzy zielone oprawki lamp z wybiegającym ludzikiem, które prezentują nam drogę ewakuacji w razie zagrożenia. Są obecne oznaczenia, które zgodnie z prawem (tzw. Polska Norma Ewakuacyjna) muszą szukać się w pracach państwowych i przedsiębiorstwach prywatnych. Znaki też trzymają na końca oznaczenie bezpiecznej drogi ucieczki z domu, w jakim dotarło do wypadku np. pożaru. Oznaczenia te korzystają najczęściej tradycyjne żarówki albo farbę fluorescencyjną.

 

Wraz z postępem technologii uzyskaliśmy możliwość korzystania oświetlenia awaryjnego led. Za jego podpowiedzią możemy oznaczyć trasę ewakuacji i rozwiązania awaryjne bez wydatkowania dużych środków. Diody LED prezentują się dużą wydajnością świetlną i niskim poborem energii elektrycznej. Możemy kosztuje tworzyć bezpośrednio na przeszkodzie albo suficie nawet co kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki ich oszczędności, niewielkim gabarytom oraz małym kosztom eksploatacyjnym są bardzo pożądaną alternatywą dla doskonałych sposobów oznaczania dróg ewakuacji.

Cechą szczególną oświetlenia awaryjnego jest drogę jego wykorzystywania podczas niedoboru lub całkowitego braku prądu. Jeżeli przechodzimy do rezygnowania z niespodziewaną luką w dostawie elektryczności w sukcesie awarii sieci lub pożaru naszej instalacji uruchomione zostanie oświetlenie awaryjne, jakie że wpływać bez zasilania nawet do trzech godzin. To podejście jest gwarancją bezpieczeństwa dla polskich ludzi i klientów w razie zagrożenia.

Innowacyjna metoda oświetlenia LED nie tylko służy nam małe koszty eksploatacji, ale również zabieg na drugie zabezpieczenie naszych firmy i przedsiębiorstw.