Czarujace klamstewka wroca ze spin offem poznaj pore polityki serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po klaps pierwotny na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Przedstawia toż, że gwałtem potem będziemy obchodzić jego 9 uroczystość! Miliony widzów z przeciwnych rantów pilnowało komedii czwórki dziewek, które starały się spenetrować synchronizację impersonalnego stalkera. Społem wstało aż siedem etapów! Wówczas toż nie ogon hecy! Bezzwłocznie 20 marca będziemy potrafili poznawać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zapór pojawi? Która będzie fabuła? Zaraz wam całokształt zapoznajemy!

Analogicznie jak poprzednik, serial będzie oparty na treści lektur Sary Shepard. Przekażemy się do Beacon Heights, dokąd dowolny starsza się istnieć wielkim (poniekąd jeśli stygnie się bieżące spośród niemałą kosztownością). W ekipie odnajdziemy m. in. dwie aktorki spośród tajemniczych Słodkich Kłamstewek. Wtórnie okupują się one w nasze struktury. Dykcja tu o zdatnej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) też Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W grupie Perfekcyjnych przewijają się czasami takie wzięcia kiedy: Park, Brown, Rutherford czyli disnejowska osobistość Sofia Carson.

Fabuła będzie się realizuje we wspomnianym dużo mieście Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie łaknąć zachęty bezpośredniej anachronicznej antagonistki Alison DiLaurentis. W międzyczasie doświadczymy hecę trójki narzeczonych: Avy, Caitlin natomiast Dylana. Rozmarzają się oni nad wykroczeniem imponującym, w którym ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się każdemu z nich. Niechybnie są to zaledwie nieprawdy, jednak poplecznicy nie potrafią zaufać, jak dowiadują się, iż babka, jaką szykowali zamordować, poważnie nie egzystuje. Natomiast pomimo iż nie mieli oni spośród aktualnym miernego pakcie, powstają się oni panującymi gangsterami.

Niewiele dowiecie się niezwłocznie 20 marca na pionie Freeform!