Comarch optima ksiegowosc

Optima to część programów skojarzonych ze sobą. Pracują oddając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo szansy dla przeciętnych oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów będących w spółce. Drinkiem z polecanych składników jest program comarch magazyn.

http://bubu-sklep.pl/opaski-do-wlosow/

Moduł ten dedykowany stanowi dla firm usługowych. W czysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do możliwościach jest prawdopodobny z poziomu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po stworzeniu nowej bazy informacjach ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w terenie jednej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na platformie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– zezwala na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus idzie na uzyskanie dokładnej wiedz o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu materiałami w oparciu o dane partie zróżnicowane pod względem określających je wad. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł a z której dostawy zamierza dać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest dostępna, uczestniczy w obecnym zamieszczona instrukcja obsługi. W ciemny i jasny sposób kieruje punkt po artykule do rozwiązania instalacji.