Comarch erp optima start mala firma

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest podać uwagę na pomysł ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to przyjemne narzędzie dla maluchach i średnich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr i płac, ma także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten prawdopodobnie się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współpracy z ustawą o rachunkowości. Dotyczy to z faktu iż istnieje on na bieżąco aktualizowany z aktualnymi przepisami. Oprócz tego widoczne są w nim rozmaitego sposobu narzędzia do raportowania i praktyk i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można pobrać nie tylko dostęp do jego podstawowych oraz mocnych funkcji, ale zarówno do pomoce technicznej, która gwarantuje rozwiązywanie bieżących problemów i wdrażanie rozwiązań przystosowanych do pewnej dziedzinie i instytucji. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima prawdopodobnie nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych działów a wszelkiej firmy, lecz też przyczynić się w niscy system do podniesienia jej wpływów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online czy także z 60-dniowego dema offline. Jest toż niebywale ważne, ponieważ dzięki temuż ważna rozpocząć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w danej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma z niego obecnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co jest informacją wysokiej wartości oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.