Bizerba krajalnice serwis

Bizerba połączona jest z sektorem spożywczym od 1866 roku, nic to dziwnego, że tłumaczy tę część jak mało kto. Ta w 120 krajach, zatrudnia ponad 3300 pracowników, oferuje kompleksowe rozwiązania w kierunku krojenia, ważenia, etykietowania, przetwórstwa i ochrony produktów spożywczych.
Gwarancja najwyższej odmianie
Będąc na wycieczce, iż atrakcyjnie zapakowany i pokazany artykuł jest łatwo wybierany przez klientów a tworzy wizytówkę sklepu, Bizerba wyspecjalizowała się w realizacji maszyn do cięcia pieczywa, wędlin i serów. Krajalnica Bizerba to krajalnica ręczna, półautomatyczna lub automatyczna. Ręczna krajalnica dana jest do produktów świeżych – boczku, szynki, ciężkiego i pieczonego mięsa, twardych warzyw i szynki. Krajalnice ręczne wykorzystywane są w składach firmowych, zakładach mięsnych, dużych kuchniach. Gwarantują czyste, gładkie cięcie, bezpieczeństwo i jakość krojenia. Krajalnica półautomatyczna zaopatrzona w stalowy nóż z chromowanym wyżłobieniem pozwoli na uzyskanie cienkich, gładkich plastrów o żądanej grubości i środku ułożenia (stos lub wachlarz). Wszystkie funkcje przydatne są w systemie ręcznym i w automatycznym.

szkoleniaBERNDSON Szkolenia Biznesowe klasy PREMIUM

Charakterystyka budowy
Krajalnica w pełni automatyczna jest wyposażeniem wielofunkcyjnym. Transportuje, kroi, porcjuje oraz układa plastry efektu w styl wspólny z projektem wskazanym przez operatora. Maszyna posiada elektroniczny panel sterowania z łatwością miejsca i zaprogramowania parametrów całego procesu. Wszystkie urządzenia Bizerby przedstawiają się niezawodnością i trwałością. Spowodowane są z najczystszych produktów, które zapewniają utrzymanie warunków higieny i bezpieczeństwa pracy. Każde elementy konstrukcje są odporne na wykonanie wody również nowych płynów, ponadto elementy krojące są dostępne w demontażu i czyszczeniu (niektóre można czyścić w zmywarkach). Opływowe kształty, solidna obudowa, czysta i słaba praca, ofertę książce w właściwie wszystkich warunkach, prosta obsługa, ekonomiczność pod względem energetycznym (mniejszy pobór od maszyn walk o 35-65%), precyzja krojenia (cienkie, równe plastry, bez poszarpanych krawędzi, do jednego zaokrąglonego końca batona) – wszystko to zaprasza Bizerbę w porządku liderów maszyn i rozwiązań dla przemysłu spożywczego.