Aplikacje dla rowerzystow iphone

Obecnie prawie wszystek mężczyzna na świecie jest smartfona. Ich mała cena i dostępna dostępność sprawiła, że broniły się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich praktyczność a zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, że ten rodzaj telefonu komórkowego jest miany również jako możliwość dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jeśli jesteśmy w podróży, i wielkość oraz ciężar naszego towaru nie pozwoli na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic więc dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w obecny forma, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do popularnej aplikacji czy jeszcze z możliwością różnić się z mężami i znajomymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Również dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dzielenie się doświadczeniami z wypraw na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najodpowiedniejszej dla nas trasy rowerowej i wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego czasu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej cecha liczy na ostatnim, iż w terminie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest odpowiedzialna do otrzymana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych prac.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może działać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa jeszcze do wykorzystania w porządku offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dogodnego dla nas rodzaju drogi w współzależności z tego, jakim środkiem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na sposób marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że zawsze z łatwością znajdziemy podróż do domu, lecz także wskaże nam, gdzie najbliżej nas znajdują się kawiarnie czy bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesie, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje więc wówczas wręcz niezbędna aplikacja, gdy nie mamy wystarczającej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na kilka większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: głowy nie korzystające w ciekawym stanie językiem angielskim mogą stanowić problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to wyłącznie kropla w morzu dodatków wykonanych w stopniu większym lub niższym z zasadą o rowerzystach. Oraz o ile zajmowanie ich ludzi jest niczym daleko zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może okazać się bardzo dobre w dalszym użytkowaniu roweru.